vineri, 27 august 2010

O lunaa.ily^^

Nu pot sa cred ca dejaa a trecut o lunaa si noi am rezistat cu toate certurile si fazele uratee.pot spune doar ca a fost una din cele mai frumoase luni ale mele.si vreau sa o mai tin mult timp asaa.pentru ca e perfect.^^
Ma nelinisteste un singur lucru.o sa inceapa scoalaa:| si imi este foarte frica sa nu ne racim.NU!nu o sa se intample asta pentru ca tinem unul la altul si nu o sa permitem sa intervina nimic in relatia noastra.
Te iubesc biscuu>:D<


Azi m'am vazut IAR cu anna<3<3<3.si am facut si mai multe tampenii pentru ca a facut si ea baie>:)
Defapt am ras incontinuu,dar asta e partea a 2-aa:))).sunt prea multe fazee ca sa le scriu si sincer am da amandoua dovada de o prostie iesita din comun,asa ca nu o sa le scriu :-"
Oricum conteaza doar ca mi'am petrecut ziua alaturi de eaa.:">
Te iubesc piticoo>:D<


P.S.:vrem sa ne mutam impreunaa=)))nu costa nimic sa visezi<3

marți, 24 august 2010

Friendship?no.Friendship for life^^

Asa numesc eu relatia dintre minee si anna(nevasta meaa<3)
Azi m'am vazut cu eaaa dupaa multee alte incercari de a o facee.si a fost super >:).chiar daca am stat super putin timp impreunaa,am profitat de el la maxim.^^

Si am inceput in fortaa.cu dansul anei la barile de la trecerea de pietoni,cu claxoanele camionagiilor,cu minunatele crize de ras.intr'un final ajungem la ea la piscinaa.si ne apucam sa palavragim despre tot.ca de obicei.si se face ceasul 7.30 si eu nu facusem baiee :-L.
Asa ca super mede isi arunca cu talent hainele si se arunca in piscinaaa.:-s.dar isi ea teapa de la ana,care nu putea s afaca baiee :| (nu dau detalii :-")
Apoi,am inceput iar sa palavragim si a venit si sorasaa si am facut baie si cu eaa si dupa da'i si dardaiee de frig :-ss.Iti multumesc enorm pentru ziua astaa>:D<

Prietenia meaa cu ea a inceput asta-vara cand colindam strazile chitilei zilnic si urlam si dansam ca nebunelee.
Si de atunci am facut numai tampenii impreunaa,si mi'a fost alaturi tot timpul si am trecut impreuna peste foarte multee.chiar daca ne'am certat(si uneori chiar grav)nu am rezistat una fara altaaa.

Te iubesc mult pitica meaaa si acest post este numai pentru tineeee<3


P.S.:deabia astept vara viitoareee:>

joi, 19 august 2010

evadare din bucuresti^^

M'am intors marti din vama.nu am scis pentru ca m'am intors cu o raceala zdravana si am zacut pana azi.defapt am dormit non-stop,dar nu mai conteaza.zile petrecute acolo meritaa oricee.

Plecare-duminica dimineata.ora 9.20.cu crizelee de ras la ordinea zilei,injuraturile mamei madalinei,discutiile picante,muzica in difuzoare,vocile noastre super si oprirea politistului ajungem noi in vama pe la 12.30.ne cazam si mergem pe plajaaaa<3

Nici nu intram bine in apa ca ne apuca crizele de ras si toata lumea din apa: wtf?!=)))
Agatam din prima zi niste dubiosi care te tot frecau la cap sa stea cu noi pe saltea.MARS MAA!

Seara ne'am mutat din stuf in goblin,apoi din nou in stuf,apoi la saltele,apoi iar in stuf unde ne'am rupt pana la 3 si am mai agatat niste dubiosi=)))

Ziua 2-trezireee,plaja,,valuriii<3,si multee crize de rass:o3
Seara ne'am intalnit cu celalat grup(lime,rafi,creatza,emi,pisoi,edi)si ne'am distrat la maxim!a fost mai mult decat genial<3.
Am baut niste tequilla si beree la greu<3 si da'i si rupeteeeeeee<3.
Pe la 3.30 ne vine super ideea de a face baie in mareeee.dar era atat de jegoasa,incat am iesit instant:|
Apoi,am pierdut'o pe madaa.si da'i si cauta.intr'un final a venit ea singurica in camera la noi si m'am calmat.am mai frecat putin menta,apoi am plecat iar cu mada si irina in goblin.si ruperee iaraa.si a fost o faza foarte lame(vorba lu'biscu)cand au bagat mr postman<3:eu cu mada:AAAAAAAAAAAAA.si tot goblin-ul:wtf?!si am dansat dnb in slapi.haa.sunt bo$$ b-)
La final am vazut rasaritul cu mada si irina,apoi am dus'o pe irina la autobuz si m'amdus la somn (9.20 a.m.)

Ultima zi-mahmureala totalaaaa.dar tot am reusit sa ne distram la maxim.
Drumul spre casa a fost foarte chill pentru ca eram toate cam praf.


In concluzie pot spune ca am petrecut cele mai frumoase zilee alaturi de ele si ca am cele mai geniale amintiri cu elee.>:).si stii de ceee?pentru ca suntem trupa de soc si pentru ca va iubesc enorm!<3(broasca,delia,mada)

P.S.: vreau inapoii:((

joi, 12 august 2010

1234

"Give me more loving than I’ve ever had
Make me feel better when I’m feeling sad
Tell me I’m special even though I know I’m not"

Azi ne'am vazut:o3.was magical:)in afara de faptul ca mama omida(lime<3) l'a acceptat imediat,a fost geniall!
Ma face sa ma simt speciala<3.mare lucru nu am facut.oricum pentru mine a contat ca mi'am petrecut ziua cu el.gen am stat in soare la arc sa o asteptam pe broasca(pe care nu am mai vazut'o de 2 saptamani,iar cand ne'am intalnit,nu ne'am mai dat drumul una alteiaa.te iubesc<3)ceea ce a fost oarecum boring(no ofense),apoi m'am intors la lime(mai statusem inainte vreo 2 ore)si am iscant in fata blocului o mica bataie cu apa intre mine si el:">.si normal ca el a iesit cel fleasca si cu parul cret>:),apoi,am fost in base,unde chiar a fost asa chill;;)
Iar dupa a facut un gest foarte cute si m'a adus pana acasaa.:">.te iubesc biscuiteee.

Al 2-lea lucru bun de azi a fost ca m'am impacat cu mada.defapt nu eram certate.s'a iscat o mica neintelegere si am rezolvat'o.defapt cum se intampla mai mereuu.afli de la cineva o chestie,te superi si incepi sa te crizezi fara sa asculti ambele parti.anyway..te iubesc betivooo>:D<.

Mede se duce sa il sunee pe biscu.presimt ca iar va fi o noapte albaaaa:-"
Noapte bunaa>:D<

miercuri, 11 august 2010

First post >:)



Hahaaa.tocmai m'am intors de la bunici.A fost efectiv oribil.deabia am asteptat sa ajung inapoi acasaa.
First of all...mersi lala pentru ca m'ai convis sa imi fac blog.<3
Oh doamne!tocmai m'am certat cu biscuite.cacat!dar stai!e ceva obisnui la noi.deja nu ma mai mira absolut nimic.mi'a dat mesaj.awww:o3.il iubesc:).si muie tarfo aia care stai dupa el.nu va mai fi al tau>:)
Maine ne vedem. si sa o ma vad si cu broascaa.nu am mai vazut'o de 2 saptamani si imi e dor de eaa:|


Si urmeaza street heroes!!!chiar am nevoie de un concert.sa ies,sa ma destind,sa dansez,sa beau(fara tutun-m'a pus bo$$-ul sa ma las-biscu).
Si dupa vama cu trupa de soc 8->!!!


Deci pana acum a fost cea mai geniala varaaa!mi s'au indeplinit toate dorintele:x:x
E aproape 2 si ar trebui sa dorm:|


Take careee>:D<