Si uite asa se termina lupta mea in incercarea de a te recastiga.nu mai am forte.ma simt lovita din toate partile si nu mai pot sa lupt.a fost alegerea ta.eu te'as fi acceptat inapoi.desi ai facut o alegere FOARTE proasta eu o sa incerc sa ma resemnez.am toate motivele sa fac asta.am langa mine o multime de prieteni care ma iubesc si care imi sunt alaturi oricand.
As fi ipocrita sa spun ca nu te mai iubesc.si stiu ca stii asta.nu vreau sa plang sau sa sufar.o sa fiu puternica,asa cum sunt de obicei.vorba annei"esti o luptatoare.si mereu vei fi".are dreptate.voi trece peste orice.chiar si peste aceasta despartire.
Stiu ca nu mai am nici un motiv sa o fac.dar fac asta doar pentru mine.acest post este numai al tau.
Te iubesc.
Chestiuta ta mica.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu