Si uite asa ne'am inceput noi o noua perrioada din viata.un nou drum pe care sper sa il parcurg fara ocoluri ca in alti ani.de prima zi de liceu?pai ce sa va zic?am un dirig genial si colegii....hmm:-?.se putea si mai binee:))) no ofense.in afara de faptul ca am 4 baieti in clasa si fetele(majoritatea)sunt ok..nu prea am ce sa reprosez.
Inca nu am vazut mai nimic.ar trebuii sa imi fac griji?neaah.e lazar ce naiba?:)))
Sper ca chestile auzite despre liceu sa fie adevarate...sa nu ma trezesc ca mai bine ma duceam in sava sau mai stiu eu undee:))
Anyway...nvm.oricum ar fi o sa ma adaptez.muhaha>:)
Incep sa ma plictisesc.ma mut pe mess.<3
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu