miercuri, 29 septembrie 2010

First Rain^^

         Si uite asaa a fost prima zi cu ploaie torentiala din "minunatul" nostru Bucuresti.si fix azi si'au gasit 2 tampite sa mearga sa'si ia bilet la nero.dada.normal.eu si madaa:))pai se puteaa altcinevaaa?:o3
Ma asteapta mada la victoriei si mergem in base(am specificat ca ploua torential?nu.)si dupa ce ne gandim noi?hai sa mergem pana la liceu pe jos.adica cu picioarele prin ploaiee=))
Banuiesc ca va imaginati cum am ajuns si ce a trebuit sa innduram.si daca nu va imaginati va spun eu: aratam(cel putin eu)ca si cand as fi facut pe minee :o3.
        Dar asta nu e tot.in ultima pauza ce sa gandesc niste nebuni sa faca?(didi,mada,eu,costea si regis).sa sara in cea mai mare balta din curtea liceului.si dupa ce ne facem fleascaaa incepem sa cantam"apa de izvor"=))))deci chiar daca afara a fost o zi ORIBILA noi am facut'o genialaa<3

Aaaa.da:) si azi fac 2 luni cu biscu.ilysm beib<3

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu